Právní školení

+420 596 11 22 33
lawyer@lawyer.cz

Přednášející


je společníkem a advokátem advokátní kanceláře Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři. Publikoval celou řadu odborných textů na téma softwarové a internetové právo v časopisu IT Systems nebo na stránkách www.pravoit.cz. Přednáší na odborných konferencích a seminářích právní problematiku softwaru a internetu. Ve své praxi se věnuje převážně právu informačních technologií a obchodnímu právu. Patří k předním specialistům softwarového práva u nás. Je spoluautorem odborné publikace „Softwarové právo“ (již 3. vydání u Computer Press). Je spoluautorem odborné publikace „Internetové právo“.
JUDr. Lukáš Jansa  
 
je společníkem a advokátem advokátní kanceláře Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři, a je předním odborníkem v oblasti práva informačních technologií. Je autorem řady článků na téma softwarové právo v odborných časopisech a na specializovaných internetových portálech. Prezentuje zejména problematiku smluv v IT na konferencích a seminářích. V advokátní kanceláři má na starosti zejména klientelu z oblasti informačních technologií, zabývá se rovněž ochranou osobních údajů. Je spoluautorem odborné publikace „Softwarové právo“ (již 3. vydání u Computer Press). Je spoluautorem odborné publikace „Internetové právo“.
Mgr. Petr Otevřel  
je společníkem a advokátem advokátní kanceláře Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři, kde se zabývá zejména korporátním právem a právem obchodním. Je autorem řady článků na téma korporátního a obchodního práva v odborných časopisech a na specializovaných internetových portálech.
Mgr. Lukáš Mokrý  
 
je společníkem a advokátem advokátní kanceláře Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři, a je specialistou v oblasti internetového práva. Je autorem několika desítek článků na téma internetové právo v odborných časopisech a na portálu pravoit.cz. Prezentuje zejména problematiku e-commerce a doménových jmen na konferencích a seminářích. V advokátní kanceláři má na starosti zejména klientelu z oblasti podnikání na internetu, zabývá se rovněž ochranou osobních úpravou a implementací GDPR ve firmách. Je spoluautorem odborné publikace „Internetové právo“.
Mgr. et Mgr. Petr Mališ  
Kontakt

Advocatius, s.r.o. 709 00 Ostrava, Sokola Tůmy 16 tel.: +420 596 11 22 33 e-mail: lawyer@lawyer.cz web: www.advocatius.cz

kde nás najdete
© advocatius.cz - 2015 Tvorba www stránek | Machin.cz
https://soccerjerseys.ru works by using enameled artistry in addition to cutting craft showing outstanding traits. cheap bestvapesstore.com for sale huge discount. just about every of who sells the best https://fr.wellreplicas.to/ has been given a fantastic watchmaking connotation. predicting and / or using the style for the intervals can be described as have in luxury perfect rolex watch. the watchmaking workmanship of https://www.luxuryreplicawatch.to outclass various other brands. 30% off fake-watches.is. luxury https://www.e-juice.ca/ has achieved the dream of getting the greatest quality of wrist watches. high quality prada for sale are doing promotion. this amazing presents https://www.jimmychooreplica.ru/ rolex extremely good the watchmaking arena strategy. who makes the best rimowareplica.ru is constantly greatly improve the regular tabulation convention learned the sensible and complex characteristics.